BİZE ULAŞIN 0 (555) 983 56 75
MERKEZ

Üçgen mah. Eski Şarampol Cad. 191/A Muratpaşa/Antalya

FABRİKA

Altınkale Mah. Adnan Menderes Cad. Adem Yörük Sanayi Sitesi F Blok No:9 Döşemealtı/Antalya

Endüstriyel Sistemler

deni̇z suyu ters osmos si̇stemler

Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

gri̇ su geri̇ kazanim aritma si̇stemi̇

Gri Su evsel nitelikli atık suların en az kirlilik yüküne sahip olan duşlar, lavabolar, küvetlerden gelen sulara verilen isimdir.

evsel atik su si̇stemleri̇

Evsel Atık Su arıtma sistemleri paket ve betonarme olarak iki şekilde dizayn edilen sistemlerdir. Biyolojik yöntemler ile yapılan bu arıtma sistemleri başlıca ön çöktürme havuzu, dengeleme havuzu ve biyolojik arıtma ünitesi kısımlarından oluşur.

akti̇f karbon fi̇ltresi̇

Karbon Filtrasyon Sistemleri ile, suyunuzda bulunan veya bulunması muhtemel bütün tat, koku, renk, klor ve klor bileşikleri ve bütün organik maddeler filtre edilmektedir.

yumuşatma si̇stemleri̇

Yumuşatma işlemi sayesinde sert sulardan kaynaklanan korozif etkilerin ve tıkanmaların önüne geçilmiş olur.

filtrasyon üniteleri

Filtrasyon Üniteleri, başta içme suyu olmak üzere artezyen, kullanma ve arıtılmış sularda oluşabilecek bakteri, virüs ve diğer patojenik mikroorganizmaların elimine edilerek enfeksiyon yapmayacak düzeye indirilmesi işlemidir.

ultraviole sistemleri ( uv )

Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri ile su içerisinde bulunan mikroorganizmalar suya hiçbir kimyasal veya oksidan eklemeden, UV ışınları ile bertaraf edilirler.

endüstri̇yel atik su aritma si̇stemleri̇

Endüstriyel üretim esnasında kullanılan prosese göre atık su karakterizasyonun da değişiklikler gözlenir. Bu değişklikler de kirleticileri arıtmak için kullanılacak yöntemi belirlemede etkilidir.

mi̇x-bed reçi̇neli̇ si̇stemler

Fair ATS Mixbed sistemlerimiz Endüstriyel alanda saf su sağlamak amacı ile projelendirilen iyon değiştirme işlemidir. Bu sistemler katyonik ve anyonik reçinenin bir arada bulunduğu karışık yataklı (mix-bed) sistemler olarak adlandırılır.

ozon si̇stemleri̇

Ozon gazı, en yaygın dezenfektan olarak kullanılan klora göre yaklaşık 3500 kat daha kuvvetli bir dezenfektandır.

edi ( elektro de-i̇yoni̇zasyon ) si̇stemleri̇

EDI ( ELEKTRO DE-İYONİZASYON ) SİSTEMLERİ

arseni̇k gi̇deri̇m fi̇ltresi̇

Arsenik elementi yapısı gereği metal ve ametal arası bir özellikte ve doğada en sık rastlanan elementlerdendir. Zehirli ve Kanserojen özelliği olması sebebiyle özellikle evsel özellikli kullanımlarda, su içerisinden arıtılması gerekmektedir.

kuyu suyu ters osmos si̇stemler

Reverse Osmos (Ters Ozmos) Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri

de-i̇yoni̇zasyon si̇stemleri̇​

Deiyonizasyon Sistemi, su içerisinde bulunan katyon iyonlarını tutmak için kullanılan reçineye Katyon değiştirici; anyon iyonlarını tutmak için kullanılan reçineye de Anyon değiştirici adı verilir.

demi̇r-mangan fi̇ltresi̇

Demir ve mangan mineralinin su içerisinde çözünmüş şekilde yüksek miktarlar da bulunması insanlar için zehirleyici etki yapmaktadır.

klor dozaj si̇stemleri̇

Klorun sıvı halde belirli aralıklarla veya istenilen seviyelerde kontrollü olarak dozlanmasına Klor Dozaj Sistemleri denir.

nano fi̇ltrasyon si̇stemleri̇

Nano Filtreleme Teknolojileri

multi-medya ( kum ) fi̇ltresi̇

Tam otomatik Multi-medya kum filtrasyon sistemleri; sudaki kaba tortu, partiküller, askıda katı maddeler, bulanıklığa neden olan organik ve inorganik katı maddeleri arıtarak suyu kullanılabilir hale getiren sistemlerdir.

ultrafi̇ltrasyon si̇stemleri̇

Yüksek arıtma verimi ve kesin arıtma oranı sayesinde, UF sistemleri kompakt sistemlerdir. Sistem otomasyonu ile birlikte kullanılan kimyasal yıkama ve durulama üniteleri sayesinde membran yıkamaları düzenli olarak yapılarak, olası tıkanmaların önüne geçilmektedir.

ultrafi̇ltrasyon si̇stemleri̇

Ultrafiltrasyon Teknolojileri

membran bi̇o-reaktör si̇stemleri̇ ( mbr )

Membran Bio-Reaktör Sistemleri ( MBR )