Endüstriyel Su Arıtma

Endüstriyel Sistem Su Arıtma Cihazı Sistemleri

deniz suyu ters ozmos sistemleri (swro)

Gelişen teknoloji ve Deniz Suyu Ters Ozmos Sistemleri sayesinde artık içme suyu kalitesinde su tedariği yapmak mümkün hale gelmiştir.

Devamını Oku
gri̇ su geri̇ kazanim aritma si̇stemi̇

Gri Su evsel nitelikli atık suların en az kirlilik yüküne sahip olan duşlar, lavabolar, küvetlerden gelen sulara verilen isimdir.

Devamını Oku
evsel atik su si̇stemleri̇

Evsel Atık Su arıtma sistemleri paket ve betonarme olarak iki şekilde dizayn edilen sistemlerdir. Biyolojik yöntemler ile yapılan bu arıtma sistemleri başlıca ön çöktürme havuzu, dengeleme havuzu ve biyolojik arıtma ünitesi kısımlarından oluşur.

Devamını Oku
aktif karbon filtresi: özellikleri, kullanım yerleri

Karbon Filtrasyon Sistemleri ile, suyunuzda bulunan bütün tat, koku, renk, klor ve klor bileşikleri ve bütün organik maddeler filtre edilmektedir.

Devamını Oku
yumuşatma sistemleri

Yumuşatma Sistemi, kireçli suların bünyesinde Sodyum bulunan reçineden geçirilerek suda ki kirecin giderilmesi işlemidir.

Devamını Oku
filtrasyon üniteleri

Filtrasyon Üniteleri, başta içme suyu olmak üzere artezyen, kullanma ve arıtılmış sularda oluşabilecek bakteri, virüs ve diğer patojenik mikroorganizmaların elimine edilerek enfeksiyon yapmayacak düzeye indirilmesi işlemidir.

Devamını Oku
ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri (uv)

Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri ile su içerisinde bulunan mikroorganizmalar suya hiçbir kimyasal eklemeden, UV ışınları ile engellenir.

Devamını Oku
endüstriyel atık su arıtma sistemleri | su arıtma

Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri,sanayide üretim aşaması sonucunda ortaya çıkan endüstriyel atık suların, farklı yöntemlerle arıtılmasıdır.

Devamını Oku
paket su arıtma sistemleri

Paket su arıtma, biyolojik atık su arıtma tesislerine denilmektedir. Bir ünitesi 25 ile 1000 kişi arasındaki nüfusa uygun boyutlara sahiptir. Sistemin, ünite sayısı arttırılarak daha yüksek sayılarda da hizmet vermeye uygundur.

Devamını Oku
mix-bed reçineli sistemler: özellikler, avantajları

ix Bed Reçine Sistemleri Ters Ozmos sistemi veya De-İyonizasyon işlemi sonrasında saflaştırma işlemi uygulanmış suyu daha da saflaştırır.

Devamını Oku
ozon dezenfeksiyon sistemleri | ozonlama sistemleri

Ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri ile su içerisinde bulunan mikroorganizmalar suya hiçbir kimyasal eklemeden, UV ışınları ile engellenir

Devamını Oku
elektro de-i̇yonizasyon (edi) sistemleri

Elektro De-İyonizasyon (EDI) Sistemleri saf su üretiminde hiçbir kimyasal madde dahil edilmeden sadece elektriğin kullanıldığı bir uygulamadır

Devamını Oku
arsenik giderim filtresi: özellikleri, kullanım yerleri

Arsenik Giderim Filtresinde temel amaç insan sağlığı olduğu için kullanılan mineraller dünya gıda normlarına uygundur.

Devamını Oku
kuyu suyu arıtma sistemi

Kuyu Suyu Ters Ozmos Sistemleri, en pratik şekilde suyun molekül içeriğinde filtrasyon yaparak kuyu ve şebeke suyundan saf su alınmasını sağlar.

Devamını Oku
de-i̇yonizasyon sistemleri: özellikler, avantajları

De-İyonizasyon Sistemleri ile iyon değiştirme prensibi uygulanarak iyon miktarları çok düşük miktarlara indirilerek su da saflaştırma sağlanır.

Devamını Oku
demir mangan filtresi

Demir Mangan Filtresi yardımıyla Demir ve Mangan iyonlarını gidermek amacıyla su oksitlenerek iyon yapısı değiştirilir.

Devamını Oku
klor dozaj dezenfeksiyon sistemleri

Klor Dozaj Sistemleri, klorun sıvı halde belirli aralıklarla veya istenilen seviyelerde kontrollü olarak dozajlanmasına verilen isimdir.

Devamını Oku
nano filtrasyon sistemleri

Nano Filtrasyon Sistemleri genellikle bakterilerin, virüslerin ve +2 değerlikli iyonların tutulmasında kullanılan bir membran ayırma yöntemidir.

Devamını Oku
multi-medya (kum) filtresi | kum filtreleme

Multi medya Filtre Sistemleri su içerisinde bulunan 100 mikron üzeri tortu ve bulanıklığa sebep olan katı maddeleri sudan uzaklaştırmak için kullanılır.

Devamını Oku
ultrafiltrasyon dezenfeksiyon sistemleri

Ultrafiltrasyon Sistemleri yüksek arıtma verimi ve kesin arıtma oranına sahiptir. Bu sebeple de kompakt sistemlerdir.

Devamını Oku
mobil su arıtma sistemleri

Mobil Su Arıtma sistemleri, sağlıklı suyunun olmadığı veya içme suyu nakliyesinin zor olduğu bölgelerde ve durumlarda kullanılmak üzere üretilmektedir.

Devamını Oku
ultrafiltrasyon sistemleri

Ultrafiltrasyon Sistemleri yüksek arıtma verimi ve kesin arıtma oranına sahiptir. Bu sebeple de kompakt sistemlerdir.

Devamını Oku
membran bio-reaktör sistemleri (mbr)

Membran Bio-Reaktör Sistemleri, besleme suyu membrandan vakum pompası ile çekilirken, aktif çamur membran yüzeyinde tutulur

Devamını Oku
Bizi Arayın Whatsapp
Teklif Al
Teklif Al