Mobil Su Arıtma Sistemleri
İçindekiler

  Mobil (Taşınabilir) Su Arıtma Sistemleri (Konteyner İçi)

  mobil taşınabilir su arıtma sistemleri

  Her geçen günle birlikte şehirler daha kalabalıklaşır ve temiz su ihtiyacı sürekli artmaya devam eder. Hâlihazırda sınırlı olan su kaynaklarına talebin çok olması ve su kalitesinin yeterince iyi olmaması sebebiyle içme suyuna ulaşmak zor ve maliyetli olabilir. Damacana ve şişe sular içme suyuna ulaşmak için sık tercih edilen bir yol olsa da bu yol çevre kirliliğinin artmasına sebep olur. Ek olarak suya bu şekilde ulaşmak yine ambalaj sebebiyle uzun vadede su arıtma cihazına göre daha maliyetlidir. Su arıtma cihazları hayat kaynağımız olan suya daha kolay ulaşmamızı sağlarken aynı zamanda damacana ve şişe su kullanımıyla ortaya çıkan atıkları engellemiş olur. İçme suyuna kolay ulaşmak için birçok açıdan en iyi seçenek su arıtma cihazlarıdır. Vücudumuz suda bulunan minerallere ihtiyaç duyar. Su arıtma cihazları ihtiyaç duyduğumuz bu mineralleri suya tekrar kazandırır. Bol mineralli alkali su üreten cihazlar içme suyu için doğru tercihtir. Üstelik bu cihazlar suyun içimini de yumuşatır. Su arıtma cihazları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  Mobil Su Arıtma Sistemleri Nedir?

  Mobil su arıtma sistemleri, içme suyuna erişimin olmadığı, suyun taşınmasının zor olduğu kesimlerde kullanılmak üzere üretilir. Taşınabilir olması sayesinde her yerde kullanılabilir. Mobil su arıtma sistemi, siz nerede olursanız olun etraftaki göl, nehir, kuyu vb. su kaynağından kötü kokuyu da engelleyerek sağlıklı bir içme suyu elde etmenizi sağlar. Bu cihazın en avantajlı özelliği kolay kurulumudur. Her çeşit su kaynağından su arıtabilen ileri teknolojili arıtma sistemini istediğiniz yere götürerek kullanabilir, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde içme suyu elde edebilirsiniz. Konteyner içinde olması sebebiyle kullanılacak alanda ek bir binaya ya da bir inşaata gerek kalmadan kolayca kurularak kullanılabilir. Mobil su arıtma sistemleri hakkında bilgi almak isterseniz bize telefonla ulaşabilirsiniz.

  Mobil Su Arıtma Sistemleri Özellikleri

  Mobil su arıtma cihazlarındaki ileri teknolojili filtrasyon sistemi suyu berraklaştırır, suyun görüntüsünü bozan maddeleri tutarak suyu filtreler. Cihazlarda bulunan deklorinasyon ve organik arıtma sistemi, suda bulunması muhtemel olan tat, renk, koku, klor ve bileşenleri, atıklar ve diğer tüm organik maddeleri filtreleyerek size temiz bir su sağlar. Bunların yanı sıra filtreleme esnasında ultraviyole ışınlarla suda bulunabilecek mikroorganizmalar etkisiz hale getirilmesiyle su sterilize edilir. Mobil su arıtmada, ters ozmos (reverse osmosis) sistemleri kullanılır, bu sayede sudaki bütün yabancı maddeler filtrelenmiş olur ve doğal kaynak kalitesinde içme suyu elde edersiniz. Suyun kimyasal yapısını bozmadan sağlıklı içme suyuna ulaşmanızı sağlayacak mobil su arıtma sistemleri için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Mobil Su Arıtma Sistemleri Nasıl Kullanılır?

  İhtiyacınız olan her yerde kaliteli içme suyuna ulaşmanıza yardımcı olacak mobil su arıtma sistemleri, öncelikle dozaj sistemi ile kaynaktan gelen sudaki istenmeyen parçacıkları filtre edilebilir boyuta ulaştırır, klor miktarını değiştirerek bakteri oluşumunu engeller ve iyonların oksitlenmesini sağlar. Suda varsa katı maddeler, tortular ve bulanıklıklar filtrasyon sistemi ile ayrıştırılır. Daha sonra aktif karbon filtrasyon sistemi sudaki renk, koku ve tadı düzenler. Bu adımdan sonra ise membranlara zarar verebilecek olan klor ve iyonlar atılır. Kartuş filtrasyon sistemi 5 mikrometreye kadar bütün parçacıkları filtreler. Ters ozmos, iyonları gidererek içilebilir su elde edilmesine katkı sağlar. Arıtma sistemleri ile ilgili merak ettiklerinizi web sitemizde bulabilirsiniz.

  Mobil Su Arıtma Sistemleri Kullanım Alanları

  Taşınabilir su arıtma sistemleri gerek duyduğunuz her ortamda kullanımınıza hazırdır. Bu sebeple birçok alanda sıkça tercih edilir. Fabrikalarda, askeri birliklerde, şantiyelerde, afet bölgelerinde kolay kurulumu ve taşınabilir özelliğiyle rahatça kullanılabilir. Şehir merkezinden uzakta yapılacak bir inşaatta yaşanabilecek içme suyu sıkıntısı mobil su arıtma sistemleri sayesinde kolayca çözülür. Yapım aşamasındaki bir tesisin henüz kalıcı bir su arıtma sistemi yoksa mobil su arıtma sistemi tercih edilebilir. Kullanım yerine ve ihtiyaca bağlı olarak sisteme jeneratör de eklenebilir, böylelikle sistem enerjisini kendi üretir. Bu cihazların her ortama uyum sağlayabilmesi için iç çeperleri ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanır. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

  Mobil Su Arıtma Sistemleri Avantajları

  Mobil su arıtma sistemlerinin en çok tercih edilme sebebi olan diğer sistemlere göre daha kolay bir kuruluma sahip olması büyük bir avantajdır. Kullanılması için ek bir bina veya bir inşaat işlemine gerek kalmadığından dolayı her yere kurulabilir. Çok ağır olmaması nedeniyle nakliyesi oldukça kolaydır. Her çeşit suyu arındırabilir mekanizmaya sahip olan bu sistem, kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Enerji ve kimyasal tüketimi düşüktür, doğa dostudur. Arıtılması gereken duyulan su miktarı belirlenerek sistem dizayn edilir, özetle her ihtiyaca uygun seçenek mevcuttur. Mobil su arıtma sistemleri hakkında merak ettiğiniz her konu için bize web sitemiz ve iletişim sayfamızdaki telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Her Türlü Su Kaynağından Alınan Su Mobil Su Arıtma Cihazıyla Arıtılabilir mi?

  Evet, arıtılabilir. Deniz, nehir, göl, kuyu suyu gibi tatlı ya da tuzlu su fark etmeksizin içme suyunuzu mobil su arıtma sistemleriyle elde edebilirsiniz. Farklı su kaynakları yalnızca su arıtma yöntemini değiştirebilir.

  Mobil Arıtma Cihazları ile Arıtılan Su Temizlik Amacıyla Kullanılabilir mi?

  Bu cihazların arıttığı su bol mineralli ve alkali olur. Bu sebeple de arıtılan su içme suyu olarak kullanıma uygundur.

  Bizi Arayın Whatsapp
  Teklif Al
  Teklif Al