Hakkımızda

İçindekiler

FAİR ATS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ; merkezi Antalya’da bulunan, çevre teknolojileri alanında uzman mühendis ve teknik kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında evsel ve endüstriyel nitelikli reverse osmos sistemleri, gri su arıtımı, ultrafiltrasyon sistemleri, kum ve aktif karbon filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri, atık su arıtma sistemleri faaliyetlerinde bulunan tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir su arıtma teknolojileri firmasıdır. Fabrikamız Antalya/Döşemealtı bölgesinde olup uzman mühendis ve teknik servis kadromuzla müşterilerimize özel projelendirilen proses dizaynlarına uygun sistem imalatlarımız gerçekleştirilmektedir.

BİZ KİMİZ?

Temel amacımız mutlu müşteriler yaratarak bu zincirden pay almaktır. İnanıyoruz ki mutluluk bulaşıcıdır ve paylaştıkça çoğalır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en temel ilkemizdir. Sizlere çözüm sürecimizde projelendirme, mühendislik, imalat, dizayn, taahhüt, toptan ve perakende satış, yedek parça hizmetlerinin tam sunulmasının yanı sıra; satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerimizle her zaman işimizin arkasında müşterilerimizin yanındayız..

PROJE, MÜHENDİSLİK VE DİZAYN HİZMETLERİ

FAİR ATS Su Arıtma Hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurt dışından bir çok firmanın destek ve yardımlarıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Fairast Hakkında

SATIŞ

FAİR ATS ithalat ve imalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini de yürütmektedir. İstenilen malzemeleri stoklarından derhal karşılamakta, malzemenin bulunmaması halinde kısa bir sürede temin ederek müşterilerine sunmaktadır. İthalatını yaptığımız ürünler arasında Pentair ve Park composit tank gövdeleri Fleck ve Siata valfler, UV lamlar ve Quarz camlar, her türlü kartuş filtreler, tezgahaltı revers osmos sistemleri ve tüm bu sistemlerin yedek parçaları yer almaktadır.

TAAHHÜT VE İMALAT HİZMETLERİ

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. Bunun yanında yurt dışında imalatı yapılan birçok malzemenin benzerlerinin atölyemizde imalatını gerçekleştirmesi mümkündür. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. İmalat portföyümüzde yer alan filtre kapları, Ultraviole dezenfeksiyon sistemleri, paslanmaz çok kartuşlu filtreler, paslanmaz torba filtreler, paslanmaz sıcak su filtreleri, paslanmaz otomatik filtreler, endüstriyel REVERSE OSMOSİS sistemleri, membran kapları ve daha bir çok sistem ile imalatta sınır tanımamaktadır.

SERVİS

Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma aşamalarında bizzat kendileri süpervizörlük hizmeti verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır. Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanı proje ile ilgili bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerini de başarı ile sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir. Ayrıca aylık ve yıllık servis sözleşmeleriyle sistemleri periyodik olarak bakıma almaktadır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

FAİR ATS içme suyu, kullanma suyu (Kuyu suları, nehir suları ve deniz suları arıtımı ), havuz suyu ve atık su arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak müşterilerinin hizmetine sunan bi kuruluştur.

Hakkımızda YEDEK PARÇA

FAİR ATS satışını yaptığı sistemler ve diğer markalar için de, herhangi bir nedenden dolayı arızalanmaları halinde gereksinimi olacak her türlü yedek parçaları stokların temin etmektedir.

Bizi Arayın Whatsapp
Teklif Al
Teklif Al