BİZE ULAŞIN +90 (555) 983 56 75
MERKEZ

Üçgen mah. Eski Şarampol Cad. 191/A Muratpaşa/Antalya

FABRİKA

Altınkale Mah. Adnan Menderes Cad. Adem Yörük Sanayi Sitesi F Blok No:9 Döşemealtı/Antalya

Alkali (pH+) Filtre

Ürün Bilgileri

Alkali (pH+) Filtre bir arıtma filtresidir. Alkali su ph değeri en yüksek olan sudur, mineral yönünden zengindir ve dünyanın bilinen en güçlü antioksidanları arasındadır. Bilimsel araştırmalarda insan vucudunun bazik yani alkali olması gerektiği aksi halde vucudun asidik yapıya geçerek birçok kötü rahatsızlığa sebebiyet verdiğini ortaya koymuştur.
 
Alkali su tüketimi sağlıklı bir yaşam için en güçlü destekçilerden biridir. İnsanların en mutlu olduklarında vücudun bazik yapıda olduğunu, en üzgün karamsar olduklarında ise asidik yapıda olduğu ortadadır.Alkali su kilo vermeye ve sindirim sisteminin çalışmasına destek olur.
 
Alkali su yaşlanmayı geciktirir, yorgunluk, halsizlik, baş ve göğüs ağrısı gibi asitlerin neden olduğu şikayetler ile savaşır. Bu filtre ile pH yükseltilerek suyunuzun alkali duruma getirilmesi sağlanır böylelikle bu suyun tüketilmesi ile vucudumuzun bazik hale geçmesine katkı sağlar. Alkali Filtre  daha fazla alkali iyon bulunan bir mineral filtredir. Böylelikle daha uzun zaman ve stabil alkali su alınması sağlanır.

 

Bizi Arayın Whatsapp