BİZE ULAŞIN 0 (555) 983 56 75
MERKEZ

Üçgen mah. Eski Şarampol Cad. 191/A Muratpaşa/Antalya

FABRİKA

Altınkale Mah. Adnan Menderes Cad. Adem Yörük Sanayi Sitesi F Blok No:9 Döşemealtı/Antalya

su aritma ci̇hazinizi aldiniz...peki̇ ya sonrasi?

SU ARITMA CİHAZINIZI ALDINIZ...PEKİ YA SONRASI?

Satış sonrası hizmeti en az satış kadar önemseyen ve geliştiren firmalar bugün dünya çapında tercih edilen firmalar arasına isimlerini yazdırıyor

27 Nisan 2021

Fairats satış sonrası da yanınızda!

Satış Sonrası Destek: Rakiplerimizden Üstün Olduğumuz Yönlerden Biri!

Satış sonrası hizmeti en az satış kadar önemseyen ve geliştiren firmalar bugün dünya çapında tercih edilen firmalar arasına isimlerini yazdırıyor… Fairats olarak biz de satış sonrası hizmete öncelik vererek müşteri memnuniyetini sürekli arttıran ve müşterileri tarafından tavsiye edilen bir firma olmaktan dolayı mutluyuz.

Sadece öncü teknolojimiz, geniş ürün yelpazemiz, yaklaşık 30 yıllık deneyimimiz ve değerlerimiz ile değil, satış sonrası desteğimiz ile de sektörde üstünlüğümüzü ortaya koyuyoruz.

Kullanıcılarımızın sağlık, lezzet, konfor ile ilgili arayışlarına teknolojimiz ile cevap veriyoruz. Bakım ve filtre değişim zamanlarını haber veren çağrı merkezimiz , Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojimiz ile kullanıcılarımıza ayrıcalıklı teknolojilerden faydalandırmak için çalışıyoruz. Teknolojimizin verdiği olanakla da cihazlarımız için en az 2 yıl ürün ve 10 yıl yedek parça tedarik garantisi sunuyoruz…

Fairats Olarak Satış Sonrası Desteğimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Fairats kullanıcıları, cihalarını alırken hizmet de satın alırlar. Hızlı ve ücretsiz teslimatımızın yanı sıra cihazlarımızın montajı da ücretsizdir. Bu nedenle Fairats müşteri memnuniyeti en yüksek su teknolojileri üreticisidir. Ve bu Fairats yi alanında liderliğini sürdürebilmesinin nedenlerinden de biridir!

Fairats kullanıcıları istedikleri zaman Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarımızdan; web sitemizden bize ulaşabiliyorlar. Her gün 09.00 – 19.00 arasında 0242 344 22 62 nolu çağrı merkezimizden Fairats yetkililerine ulaşıp istedikleri, merak ettikleri konularda bilgi ve destek sağlayabilir; tüm sorularını, öneri ve isteklerini uzman servis personelimize bildirebilirler.

Her türlü kurulum, bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi alanlarda, en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlıyoruz.

Amacımız, müşteri memnuniyetini ve güveninin sürekliliğini hedefleyerek cihazı garanti kapsamında olsun veya olmasın müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp onlara çözümler sunmak ve öncü bir marka deneyimi yaşatmak. Kurallarımız hız, titizlik ve kalıcı çözüm…

Eğer, Fairats cihazlarımızdan birini kullanıyorsanız ya da almayı arzuluyorsanız, bir Fairats cihazı aldığınızda hizmet de satın aldığınızı unutmayınız. Tüm cihazlarımızı “iyi günlerde” kullanmanızı dileriz.