BİZE ULAŞIN 0 (555) 983 56 75
MERKEZ

Üçgen mah. Eski Şarampol Cad. 191/A Muratpaşa/Antalya

FABRİKA

Altınkale Mah. Adnan Menderes Cad. Adem Yörük Sanayi Sitesi F Blok No:9 Döşemealtı/Antalya

doğali arayanlara

DOĞALI ARAYANLARA

Evliya Çelebi’yi duymayanınız, bilmeyeniniz yoktur sanırım.

27 Nisan 2021

Evliya Çelebi’yi duymayanınız, bilmeyeniniz yoktur sanırım. 17. yüzyılın önde gelen gezginlerinden biri olan Evliya Çelebi yıllarca Osmanlı topraklarını gezer ve gördüklerini Seyahatname adlı eserinde toplar. Aslında Evliya Çelebi, gördüğü bir rüya üzerine gezmeye başlamıştır, 51 yıl süren seyahati sonunda da eserini yazar. Rüyada meydana gelen bir dil sürçmesi sonucunca “Şefaat ya Resulallah diyecek yerde seyahat demişiz.” diyerek aktarır yola çıkış öyküsünü. Yolculuğu sırasında da ölümsüzlük suyunu arar, durur yine yıllarca. Ölümsüzlük suyunu arayan sadece Evliya Çelebi değildir; dünyanın pek çok gezgini, bilim adamı, kralı ve kraliçesi de bu suyu arar. Su ölümsüzlüğün simgesi haline gelir bu sayede.

Suyun ölümsüzlüğün simgesi olması demek yaşamın simgesi olması demek. Sağlıklı, mutlu, uzun bir ömre sahip olmak isteyenlere doktorların, uzmanların ilk önerisi yeteri kadar su içmeleri.
Sağlıklı, uzun bir yaşam için nasıl su içmeliyiz?

Suyun sağlıklı olanını içmeliyiz. ağzımızın kurumasını nedeni içtiğimiz suyun sağlıklı olmamasından dolayıdır, baş ağrısı ve baş dönmesine sebep olur , kaslarımızda spazmlar oluşur, düşünme ve odaklanmada sıkıntı yaşarız hatta sudan bulaşan organizmalar ve virüsler nedeniyle hastalanırız. Dünya Sağlık Örgütü’nün yaptığı araştırmalara göre kirli su kullanımı ve sanitasyon eksikliği sebebi ile ortaya çıkan ishal sonucu her yıl 502 bin kişi yaşamını yitirmekte. Bu rakam Bolu, Edirne gibi pek çok ilimizin nüfusundan daha fazla.

Sağlıklı suyu biraz açacak olursak; sağlığımıza olumlu katkı sağlayan, berrak, içinde organik, inorganik ya da demir ve mangan gibi elementler, arsenik, nitrat gibi maddeler bulunmayan, endüstriyel atıklardan arındırılmış, mikroorganizmalar içermeyen sudur. Sağlıklı su demek, temiz, berrak, taze ve canlılığını koruyan su demektir.
Her su canlılığını korur mu? Suyu yeniden canlandırabilir miyiz?

FAİRATS Su Arıtma Cihazları şebekeden gelen suyunuzu temiz, berrak, sağlıklı, taze, lezzetli suya çevirir. Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddeleri uzaklaştırır. Su bu sayede canlılığını korur, sağlıklı olur. Canlılığını koruyan su içtiğinizde enerjiniz yerindedir. FAİRATS Su Arıtma Cihazı olan evler musluklarından akan suyu doya doya içebilir, çay, kahve ve yemek yaparken, sebze ve meyve yıkarken kullanabilirler. Canlılığını koruyan su öncelikle bize enerji verir, tüm vücut sistemlerimizin düzgün çalışmasına katı sağlar, cildimizi, saçlarımızı canlandırır, bağışıklık sistemimizi, kaslarımızı güçlendirir. Üstelik bu sayede hem sağlıklarını hem de aile bütçelerini korumuş olurlar.

FAİRATS Su Arıtma Cihazları farklı ihtiyaçlar için farklı özelliklere sahiptir. Tezgâh altında kullanabileceğiniz tezgâh altı su arıtma cihazları vardır. Su arıtma cihazlarımız için daha kapsamlı bilgi için web sayfamızın linkine tıklayabilirsiniz.
İhtiyacınıza göre doğru su arıtma cihazını en uygun fiyatla sunarız. Pek çok farklı fiyat aralığında su arıtma cihazı ile karşılaştığınızı biliyoruz. Bu noktada sağlığınız ve ailenizin sağlığı için güvendiğiniz bir marka su arıtma cihazı seçmenizi öneririz.
Su arıtma cihazlarımız için daha kapsamlı bilgi için web sayfamızın linkine tıklayabilirsiniz.